U sulmua edhe Tefik Osmani

Në ndeshjen mes Tiranës dhe Kastriotit para takimit ka pasur një ngjarje tjetër.

Bëhet fjalë për një sherr që ka ndodhur para nisjes së takimit në korridoret e “Selman Stërmasit”.

Mësohet se ka pasur një përplasje ku në qendër ka qenë drejtori teknik i Tiranës, Tefik Osmani, dhe disa nga zyrtarët e Kastriotit.

Përplasja ka qenë e madhe, aq sa burime të pakonfirmuara kanë bërë me dije se drejtori i bardhebluve është goditur. Shkurt, takimi Tirana-Kastrioti ka qenë nga ata që nuk duhet të përsëritet në Superiore.

Ngjarja paraprake

Prishtina e Besa Famgas të gatshme për një tjetër finale të fortë

Ngjarja e ardhëshme

Procesorët e rinj Intel për laptopët konkurrojnë Ryzen 5000

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian