U konfliktua me një person dhe dëmtoi disa pajisje në lokal, procedohet penalisht 39-vjeçari

Policia e Divjakës ka proceduar penalisht një 39-vjeçar, banues në Remas, pasi pas një konflikti fizik me një shtetas, ka dëmtuar disa pajisje në një lokal.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë proceduan penalisht për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” shtetasin I. (E). S., 39 vjeç, banues në Remas.

Kjo për motive të dobëta, në lokalin e shtetasit S. L., pas konfliktit fizik me shtetasin F. H., 36 vjeç, ka dëmtuar disa paisje të lokalit”, njofton policia.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Sicili, stuhia-ciklon lë dy të vdekur teksa përmbyt Catanian e rrethinat

Ngjarja e ardhëshme

Vetëm 18 sekonda, njeriu më i fortë në planet e nokauton brutalisht kundërshtarin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian