U kapën me mariuhanë, policia arrestoi dy qytetarë

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftua se dje ka arrestuar dy persona, për shkak se janë kapur derisa kanë poseduar mariuhanë.

Personi i parë është nga Tetova dhe është kapur dje, në ora 7 të mëngjesit. Është 31-vjeçar me iniciale S.B..

Persona i dytë është nga fshati Trebosh, i moshës 30-vjeçare me iniciale B.S.

MPB ka njoftuar se po punohet në zbardhjen e rastit.

Ngjarja paraprake

Puhiza edhe më e motivuar pas çmimit të merituar

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 106 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian