U kap me kokainë, arrestohet tetovari

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se policia, sot ka arrestuar një tetovar të moshës 37-vjeçare pasi në shtëpinë e tij është gjetur kokainë.

“Policët e SPB Tetovë e kanë privuar nga liria H.A.(37) nga Tetova, pasi gjatë basistjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe marrë kokainë, peshore digjitale dhe thikë me mbetje të kokainës”, thuhet në njoftim.

Pas zbardhjes së plotë të rastit, ndaj të njëjti do të shqiptohet kallëzim penal përkatës.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Detaje nga droga e sekuestruar, si u hap kontejneri në Durrës para se të kalonte në skaner

Ngjarja e ardhëshme

Kapen kokat e trafikut Turqi-Greqi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian