U kap me 21 kilogram kokainë, dënohet me 5 vite burg shqiptari

Një i ri shqiptar është dënuar me 5 vite burg nga gjykata italiane, pasi u kap një vit më parë me 21 kilogram kokainë.

Sipas mediave italiane 23-vjeçari shqiptar M.D u arrestua në nëntor të vitit të kaluar në Udine, dhe gjatë kontrollit në makinën e tij u gjetën 21 kilogram kokainë.

Tashmë shqiptari do të vuaj dënimin për trafik droge.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Notari rumun David Popovici shpallet atleti ballkanik i vitit 2022 në sondazhin e BTA

Story i radhës

“Po dridhen Beogradi dhe barrikadat”/ Agim Musliu paralajmëron: Është çështje orësh!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish