U jepet lamtumira e fundit tre anëtarëve të familjes Krasniqi që humbën jetën nga aksidenti në Gjermani

Iu është dhënë lamtumira e fundit tre anëtarëve të familjes Krasniqi të cilët në mënyrë tragjike si pasojë e një aksidenti në Gjermani, humbën jetën disa ditë më parë.

Zaim, Bleon dhe Flori Krasniqi u përcollën në banesën e tyre të fundit, në varrezat e fshatit Rahovicë të Ferizajt në një ceremoni mortore në të cilën morën pjesë familjarë, miq të shumtë, njofton Klan Kosova.

Ngjarja paraprake

Rekordi i ri të infektuarish, 12 viktima në 24 orët e fundit

Ngjarja e ardhëshme

KOVID 19 RMV/ 12 të vdekur, 641 raste të reja! Shërohen 233 pacientë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian