U infektua me Koronavirus, Bora Zemani po e vuan mungesën e këtij personi

Moderatorja Bora Zemani është infektuar me Koronavirus.

Ajo është karantinuar dhe po merr kujdesin e duhur mjekësor.

Bora ka ndarë një foto me djalin e saj, duke shkruar se nuk e di si do t’i qëndrojë larg këto ditë.

“Mirë gjithë të tjerat, po pa Arborin si do të rri unë?”, ka shkruar ajo, duke treguar se po e vuan mungesën e tij.

Ngjarja paraprake

Nuri, Promes, Haller, Onana dhe të rinjtë në arrati: Të gjitha rastet e Ajax, nga grotesku te shqetësuesja!

Ngjarja e ardhëshme

Perisic: Jemi në krye, kaq rëndësi! Tani radhën e ka Juventusi…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian