U hodh nga kati i katërt i spitalit, vdes i moshuari

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, 66 vjeçari nga Gramshi, Hekuran Llapushi i cili u hodh një ditë më parë nga kati i katërt i spitalit të këtij qyteti.

66 vjeçari Llapushi mori plagë të shumta dhe pësoi hemorragji të brendshme dhe nuk mundi të mbijetonte pavarësisht ndërhyrjes së menjëhershme të mjekëve.

Shkaqet se përse 66 vjeçari u hodh nga dritarja e spitalit janë ende të paqarta.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Masakër në pak minuta/ Kryemjeku në pension vret gruan e fëmijët dhe bën vetëvrasje

Story i radhës

SKANDAL/ Ndërron jetë pacienti në korridor të Spitalit të Tetovës, Familjari: Mjekët u vonuan (VIDEO)

Të fundit nga