U ekzekutua nga bashkëshorti/ Vëllai i Fëllënxa Rrasës: Hekurani pinte dhe e dhunonte, e kam denoncuar vetë në polici

Kelmend Muça vëllai i Fëllënxa Rrasës e ekzekutuar mbrëmjen e së shtunës nga bashkëshorti i saj Hekuran Rrasa, mohon në mënyrë kategorike se ngjarja e rëndë ka ndodhur për shkaqe ekonomike

Kelmend Muça vellai i Fëllënxa Rrasës e ekzekutuar mbrëmjen e së shtunës nga bashkëshorti i saj Hekuran Rrasa, mohon në mënyrë kategorike se ngjarja e rëndë ka ndodhur për shkaqe ekonomike

Kelmend tregon se Hekurani, i cili vrau veten pasi qëlloi me çifte bashkëshorten në dhomën e tyre të gjumit, ka qenë prej vitesh i dhunshëm .

Vëllai i të ndjerës tregon se motra i kishte treguar vetëm prindërve për dhunën nga bashkëshorti, ndërsa ai vetë ka shkuar në polici ta denoncojë Hekuranin.

Në fund Kelmendi ka vetëm një apel për institucionet, në mënyrë që fatin e motrës së tij mos ta kenë gra të tjera.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Aktakuzë ndaj pedofilit rus, bëri foto me përmbajtje pornografike në plazhin malazez

Ngjarja e ardhëshme

Osmani: Është një lojtarë që e njohim të gjithë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian