U divorcua me Kim Kardashian, Kanye West e paska të qartë ku do t’i hedhë “grepat”

Kanye West po mendon për një lidhje të re pas ndarjes nga Kim Kardashian. Reperi tashmë beqar dëshiron që lidhja e rradhës të jetë me një artiste, me një person kreativ, treguan burime pranë tij.

Arsyeja është sepse Kanye mendon që një artiste do e kuptonte më mirë atë dhe gjuhën e tij.

“Unë jam Mikeleanxhelo, jam Pikaso. Jam padyshim artisti më i mirë i të gjitha kohërave. Është fakt”, ka deklaruar dikur reperi.

Përpara martesës me Kim Kardashian, Kanye ka qenë i lidhur me modelet Chanel Iman dhe Amber Rose. Ka patur thashetheme për një lidhje me Selita Ebanks dhe ka qenë i fejuar me dizenjatoren Alexis Phifer.

Ngjarja paraprake

​Llapjanët nuk e presin të hënën, vërshojnë kafenetë pas iftarit

Ngjarja e ardhëshme

Greqia propozon "agjendë pozitive" me Turqinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian