U dëmtua rëndë ndaj Frankfurtit, Bayern tregon gjendjen e Davies

Mbrojtësi i Bayern Munchen, Alphonso Davies në ndeshjen kundër Frankfurt pësoj një lëndim të rëndë në minutën e 3-të.

Klubi bavarez ka dhënë një njofitm për lëndimin e Phonzies.

Kanadezi ka dëmtuar ligamentet dhe do të mungoj 6 deri në 8 javë.

Ai prite të rikthehet në fund të këtij viti ose në fillim të janarit.

Ngjarja paraprake

Mbi 15 mijë persona u shëruan nga koronavirusi në Kosovë

Ngjarja e ardhëshme

Problemet në dhomën e gjumit në fakt, e paskan zanafillën në zyrë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian