“Ty të ka ofenduar Zoti, ik moj andej”/ E papritur! Sindi braktis takimin me Mevlanin

Nuk ka qetësi mes Sindit dhe Mevlanit. Si asnjëherë më parë Mevlani është shfaqur tejet i nxehur dhe i acaruar në raport me Sindin.

Edhe takimi i tyre nëse mund të quhet i tillë ishte i gjithë një hedhje-pritje ofendimesh deri në braktisjen e takimit nga Sindi.

E gjitha nisi me vonesën njëorëshe në takim të Mevlanit, të cilin Sindi e cilësoi ofendim.

Pas një debati mes tyre Mevlani i thotë Sindit: Ty të ka ofenduar Zoti, ik moj andej”.

Menjëherë pas kësaj Sindi e la takimin.

Ngjarja paraprake

VOA: COVID 19, situatë e qëndrueshme në Shqipëri, masat kufizuese nuk ndryshojnë

Ngjarja e ardhëshme

Gjenerata e re Core i7 shkurorëzon Core i9-10900K me më pak bërthama

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian