Turqia përshëndet rihapjen e kufijve tokësor dhe ajror midis Katarit dhe Arabisë Saudite

Ngjarja paraprake

106 raste, 603 të shëruar dhe 20 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Ngjarja e ardhëshme

Prizren, kërkonte ndihmë për shkak të lëndimit në këmbë – mjekët i gjejnë predhën në gishta

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian