Turqi, sekuestrohen mbi 180 kilogramë kanabis

Policia turke ka sekuestruar 188 kilogramë kanabis në Stamboll, raporton Anadolu Agency (AA).

Ekipet anti-narkotike zhvilluan operacione në rrethet Kartal dhe Pendik të qytetit dhe arrestuan dy të dyshuar, të cilët u dërguan në një gjykatë lokale.

Forcat turke ndërmarrin veprime të ashpra për të ndaluar tregtinë e paligjshme të drogës duke filluar operacione gjatë gjithë vitit... .

Ngjarja paraprake

Gigi Hadid i habit të gjithë, modelja e lindi vajzën në këtë vend të veçantë

Ngjarja e ardhëshme

Erdogan pro Azerbaxhanit per Nagorni-Karabakh: Sapo Armenia të largohet nga territoret e okupuara rajoni do të rifitojë paqen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian