Ngjarja paraprake

Dita e dytë e debatit të Komisionit maqedonas-bullgar, Gjorgiev dhe Dimitrov do të informojnë pasdite për bisedat

Ngjarja e ardhëshme

United me probleme të mëdha në mbrojtje, synon afrimin e Koundes në janar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian