Tuchel: Kjo është për hir të trofeve

Thomas Tuchel ka treguar se çfarë pret nga pronarët e rinj të Chelseat.

Në fillim të marsit, Roman Abramovich njoftoi shitjen e ardhshme të klubit londinez.

Marrëveshja vlerësohet në rreth 2-3 miliardë paund.

“Nëse dikush blen një klub, do të jetë një sfidë e nivelit më të lartë për të. Pra, kjo është për hir të trofeve, për hir të fitoreve dhe dëshirës për të qenë më të mirët.

Nuk bëhet fjalë për zhvillimin e projektit apo për të fituar para falë klubit”, tha Tuchel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sanksionohen 106 shoferë për tejkalim të shpejtësisë së lejuar në territorin e SPB Tetovë

Story i radhës

НОВИ 6 МИЛИОНИ СО МИЛИОНЕР И МИНИ ЏЕКПОТ ГИ ИЗРАДУВААТ ИГРАЧИТЕ ЗА ЕДНА НЕДЕЛА

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish