Trump flet nga spitali, ka një falënderim për mbështetësit

Pas infektimit me koronavirus, Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është duke qëndruar në një spital ushtarak.

Kurse, tani Trump përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar
të gjithë ata të cilët janë duke i ofruar mbështetje.

“Unë me të vërtetë i vlerësoj të gjithë mbështetësit jashtë spitalit. Fakti është se ata me të vërtetë e duan vendin tonë dhe po e shohin se si ne po e bëjmë vendin tonë më të mirë se kurrë më parë”.

/Gazeta Sinjali/

I really appreciate all of the fans and supporters outside of the hospital. The fact is, they really love our Country and are seeing how we are MAKING IT GREATER THAN EVER BEFORE!

Gepostet von Donald J. Trump am Sonntag, 4. Oktober 2020

Ngjarja paraprake

​Zbulimi i tmerrshëm: Si u dënuan vajzat për vjedhje

Ngjarja e ardhëshme

Dumoshi për vdekjen e gazetarit Misini: Një dritë u shua, me mallëngjim për të punuar për vendin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian