Trump akuzon ish-këshilltarin e tij: Bolton ishte një nga njerëzit më budallenj në qeveri

Ish-Presidenti i
Shteteve të Bashkuara të Amerikës, republikani Donald Trump ka thënë se
ish-këshilltari i tij për Siguri, John Bolton, ka qenë njëri ndër personat më
“budallenj” në qeverinë e tij, transmeton Gazeta Sinjali..

“John Bolton ishte një nga njerëzit më budallenj në qeveri
që unë kam pasur ‘kënaqësinë’ të punoj me të”, ka shkruar ai në Twitter.

Trump po ashtu theksoi ai nuk shtoi asgjë në Sigurinë Kombëtare
përveç “le të shkojmë në luftë”.

“Një djalë i shurdhër, i shurdhër dhe i qetë, ai nuk shtoi asgjë në Sigurinë Kombëtare përveç, “le të shkojmë në luftë”. Gjithashtu, lëshoi në mënyrë të paligjshme shumë Informacione të klasifikuara. Një droge e vërtetë!”, shtoi ai. /Gazeta Sinjali/

Ngjarja paraprake

Shpend Ahmeti konfirmon se ka përfunduar asfaltimi i këtyre rrugëve në Prishtinë

Ngjarja e ardhëshme

Besimi: Deficiti do të përgjysmohet vitin e ardhshëm, në 2025 do të ulet në 2.1% të BPV-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian