Tronditet Shkodra/ Ekzekutohet Naim Bajri

Tronditet Shkodra, një i vrarë dhe një i plagosur me armë zjarri.

Mësohet se viktima është Naim Bajri.

Mësohet se djali i tij, Indrit Bajri është vrarë para disa vitesh.

Ngjarja ka ndodhur pranë markatës së peshkut në lagjen Rus. Nga sulmi ka mbetur i plagosur edhe një person tjetër.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila ka ngritur disa postblloqe dhe është vënë në kërkim të autorëve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Flota ruse e Paqësorit fillon stërvitjet detare që përfshijnë më shumë se 40 anije luftarake

Story i radhës

Njihuni me parashkimin e motit për sot

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish