Tronditëse/ “Shëruesi”: Kur të fërkoj këtu, çfarë ndjen? Je ftohur në b***ë, gruaja: Jo të lutem mos më …!

Një “shërues” i quajtur Nikollë Doda pretendon se iu heq magjinë grave, por për këtë ai ka një metodë të veccantë. Ai u kërkon atyre raporte seksuale madje duke pretenduar që i lë shtatëzënë dhe pas kësaj grave iu largohet magjia, sipas “shëruesit” Doda.

Doda i fton gratë e reja për të kryer marrëdhënie seksuale, si mënyra më e mirë për t’u shëruar nga shqetësimet.  Doda tregon se shumë gra shkojnë tek ai dhe ka ndihmuar shumë njerëz, por më parë ai u kërkon atyre raporte seksuale.   Pas disa ekzaminimeve me duar, i thotë zonjës se ka magji e duhet të bëjë 2 seanca tretje plumbi, që kushtojnë 150 mijë lekë, shprehet ai në kamerën e fshehtë të transmetuar nga emisioni Stop në Tv Klan.

Në një tjetër takim, Nikollë Doda e puth gruan, duke i thënë, se do t’i heqë magjinë. Nikolla i thotë gruas, që të shkojë të dielën, që të ketë mundësi të largojë bashkëshorten. Madje të dielën do t’i shkojë dhe një zonjë tjetër nga Berati. Në këtë pikë Nikolla del hapur dhe thotë, se do ta lerë me barrë, që t’i rregullohen periodat.

Nikoll Doda – Ç’a të bëj?!

Qytetarja – Jo, jo kam hallet e mia unë.

Nikoll Doda –  Unë s’kam halle të provokoj ty, s’e kam problem, t’i thej këmbët e durt pastaj, ja bëj atë t’ëmën.

Qytetarja – Kam hallet e mia për atë punë unë, po…

Nikoll Doda – Në karriket, hajd!  Jo, jo q’kshtu! Ulu! Veji duart ktu dhe ktu! Gocë je të them në Vorë, apo gru?

Qytetarja – Ehh.., mu më ka vdek im shoq.

Nikoll Doda – Ah..!

Qytetarja – Më ka vdek burri kam gati 7 vite. 7 e gjys.

Nikoll Doda – Po nga se të vdiq?

Qytetarja – Ka pësu infarkt.

Nikoll Doda – Ah nga se?

Qytetarja – Infarkt!

Nikoll Doda – Infarkt!

Nikoll Doda – Ke fëmijë?

Qytetarja – Kam nji vajzë të vogël.

Nikoll Doda – Vetëm je? Nga të jep trupi? Nga të ik trupi? Nga të jep?

Qytetarja – Majtas!

Nikoll Doda – Ku të është? Nga të jep?

Qytetarja – Djathtas!

Nikoll Doda –  Ke magji, e goce! Ke gjëndra magjistare. Nuk të lëjnë, nevrikoset në vete, rri tu qa. Ça s’ba ti. E kupto? Tu lotu gjithë ditën. Ruju! Nerva ke. Ke nerva shumë shumë të këqija. Ke magji thotë kjo.  Unë shof në gjona të shenjta, po jo fallxhore ose filxhanxhi, siç bëjnë disa. Unë shof në gjëna të shenjta, gjonat e Zotit. Ke dhe nevojë për t’u pastru. Pastrohet trupi, se të kap në zemër! Të kap në kaptinë e të kap gjithandej. A e kupton? Po të kanë dëmtu gjonat magjistrale edhe burri nga magjia të ka vdek.

Qytetarja – Jo do më ndihmosh, se unë ngaqë kam hall kam ardhur?

Nikoll Doda – Po pra, po të kushton içikë!

Qytetarja – Sa më kushton?

Nikoll Doda – Kushton 150 mijë lekë 3 tretje. Do tretësh plumb!

Nikoll Doda – Ke për të fut nji ujë q’ktu edhe ujë q’ktu, dy ujë ke për të fut ktej! Ke çezëm në shpi?

Qytetarja – Po!

Nikoll Doda – Çezmën tate e bje deri ktu edhe nji tjetër mere diku ose bleje!

Qytetarja – Nji shishe, do ble nji shishe.

Nikoll Doda – Bleje nji shishe edhe bjere deri ktu! A kupton? Ke për të hangër gjellë me vajzën tate dy të marta nji të shtunë tu fol, “o diell e hënë bënë trupin tim siç ka qenë”. A e kupton gjuhën?

Nikoll Doda – Që të bësh kta, lamen, lahësh për shembull sonte zhvishi lakuriq sikur a puna jote. Mere nji govatë, nji lugë, govatë edhe mere noi hua, po s’e pate vetë, mere nji hua edhe ulu me gjojë edhe hudhe gjysmën e shishes me ktë dorë, ktu fol, ktu ke për të marrë ujë të zakonshëm! Mere e gëzofsh! Ta bëftë Zoti mbarë!

Nikoll Doda – Ça keee? Të freskoi? A gjo e Jezusit. Pusho kokën! Pusho gjonat! Pusho krejt! Mirë e ke, mos e luj tani!

Nikoll Doda – Të del gjaku i shpirtit prandaj Elë, ke vujtje ke siklete ke gjona, ka pas krymba, por ata krymbat kanë skiroidet. Dal nga bira jote hyn në birë të vetes edhe i hanë mitrën. Të hanë mitrën ata, të çpojnë.

Nikoll Doda – A t’u marr fryma prapë?

Qytetarja – Po, e ndjej siklet.

Nikoll Doda – Kam durt e ftohta.

Nikoll Doda – Shyqyr, që s’ke tiroide. Jo qënke mirë. Ktë s’ke për ta nigju më, mos u bëj merak!

Qytetarja – Kur ndieja si shtrëngim..?

Nikoll Doda – More vesh, o Ela..!

Qytetarja – Faleminderit!

Nikoll Doda – Ta priftë Zoti mbarë!

Qytetarja – Shumë faleminderit! Të rujt Zoti!

Nikoll Doda –  Jo re Zoti rujt e ta prift Zoti mbarë!

Qytetarja – Nesër do të marr në telefon, ose do vij direkt ktu.

Nikoll Doda – Kur të dush, o Elë!

Qytetarja – Ok!

Nikoll Doda – Ja të shof njëherë q’kshu!

Qytetarja – Po!

Nikoll Doda – Rri, rri rri! Jo ec, ec ktej! Q’ashtu rri! Rri po let më jetë mu trupi. Të jep? Elë, kapedani kshu thoj!

Në takimin e dytë me zonjën, Nikollë Doda e prek gruan në gjoks e në të pasme, duke e pyetur herë pas herë se çfarë ndjen. Në fund e puth dhe i thotë që mund ta lejë shtatzënë.

Nikoll Doda – Si ia kalove ti?

Qytetarja – Ça bëre?

Nikoll Doda – Ulu aty! Po ça pune ke ba?

Qytetarja – Punën, që kam bërë gjithmonë. Ti si ke qenë?

Nikoll Doda – Mirë, mirë! Të të shof njëherë ty! Sillu ktej karriket! Ulu! Ulu mbaji durt ktu! Mbaj durt ktu!  Emrin tat, shpejt!

Qytetarja – Ela!

Nikoll Doda – Me zemrën, si ke qenë?

Qytetarja – Vazhdoj të kem të njëjtin shqetësim.

Nikoll Doda – Ah..!

Qytetarja – Vazhdoj të kem të njëjtin shqetësim.

Nikoll Doda – Ou…

Nikoll Doda – Shtrihu njëherë q’aty njëherë, të shoh në bark njëherë!  Po ty të ka ardhur kërthiza. Shif, sa e ke! A ha bukë, or ti?

Qytetarja –  Po bukë ha, po më përzihet shumë.

Nikoll Doda – Po të përzihet pra, je ftof në bythë.

Nikoll Doda – Ahhh, ça rrafje ke, ba- ba- ba. Pse kshtu ti? Sa vjeçe je?

Qytetarja – 38!

Nikoll Doda – Marshallah!

Qytetarja – Edhe për faktin, e që ndjej shtrëngim ktu.

Nikoll Doda – Ktu te zemra? Te cica?

Qytetarja – Po!

Nikoll Doda – Po mujoret a të vijnë në rregull, a të vijnë pak?

Qytetarja – Njëherë në dy muaj.

Nikoll Doda – Ça nigjo, kur të fërkoj ktu? C a dëgjon?

Qytetarja – Qetësi!

Nikoll Doda – Kënaqësi?

Qytetarja – Qetësi, ndihem e qetë.

Nikoll Doda – Po kënaqësi ndigjon?

Qytetarja – Normal!

Nikoll Doda – Ah, jo shumë?

Qytetarja – Po më vjen dhe pak turp.

Nikoll Doda – Ah..

Qytetarja – Më vjen turp.

Nikoll Doda – Po të kthej periodat.

Nikoll Doda – Po të dua, të lë me barrë. Të lë me barrë nesër!

Qytetarja – Që të ngel me barrë?

Nikoll Doda – Eh…

Qytetarja – Uh po, që të më lej me barrë.., eh jo kshu jo, prit njëherë prit!

Qytetarja – Jo, j,o jo! Të lutem! Jo mos më puth! Jo, jo mos më puth! Jo, mjaft tani! Mjaft të lutem!

Nikoll Doda – Të puth në faqe?

Qytetarja – Jo, jo!

Qytetarja – Po pse, kshu hiqet magjia? Mos më prek aman!

Nikoll Doda – Jo, jo! Nesër do të kesh burrë.

Qytetarja – S’kam!

Nikoll Doda – Hë?

Qytetarja – S’kam burrë.

Nikoll Doda – S’e vura re. Periodat i ke keq.

Qytetarja – Po edhe pjesa e zemrës, ktu te gjoksi.

Nikoll Doda – Ahh të keqen, t’i puth faqet.

Nikoll Doda – Je në vend të keq shumë.

Qytetarja – A mendon, se do hiqet magjia kështu?

Nikoll Doda – Ktë ke nevojë!

Qytetarja – Po a do më kalojë?

Nikoll Doda – Kur po…

Qytetarja – Si do kalojë?

Nikoll Doda – Kur ta tretësh plumbin, kur tretësh plumbin ta bëftë Zoti mbarë, të hiqet komplet. Nuk është gjë, po edhe marrëdhëniet i ke keq, se s’ke bërë marrëdhënie. A e pate qejf, doja të ditë me më taku mu, apo sot pate?

Qytetarja – Sot..

Nikoll Doda – Po atë ditë?

Qytetarja – Po edhe atë ditë u ndjeva mirë, se u qetësova normal, kur më the gjithë ato gjëra. Po kisha dhe atë për pjesën e magjisë, që më the ke shumë magji momentin, që më flisje.

Nikoll Doda – Po dridhjet, po njësoj, si u dredh…

Qytetarja – Hë.

Nikoll Doda –Sot nuk je dridh.

Qytetarja – Jo!

Qytetarja – Ça do?

Nikoll Doda – Ti e ke në zemër shpirt. Je e lezetshme.

Nikoll Doda –Me qenë të dielën, me qenë me ardhë të dielën, me kry punë.

Qytetarja – Të dielën?

Nikoll Doda – Poo!

Qytetarja – Prit të shof saktë unë, të shof atë të punës, kalendarin e punës!

Qytetarja – Të ulem ktu?

Nikoll Doda – Ulu ktu, ktu!  Ça tha ajo, s’vjen.

Qytetarja – Jo për ditë të dielë, ngaqë kam edhe gocën në shpi edhe kam gocën në shpi.

Nikolla i thotë gruas që të shkojë të dielën që të ketë mundësi të largojë bashkëshorten. Madje të dielën do t’i shkojë dhe një zonjë tjetër nga Berati, por shprehet se do t’i ndajë në dy dhoma të ndryshme.

Nikoll Doda – Shkruaje mirë, se nuk e shof unë ashtu!

Qytetarja – Ja mirë ta kam shkrujt me të mëdhaja, me të mëdhaja. Ja!

Nikoll Doda – Ja, i ke të zeza si prej goce. Plumbi është dorë me nji, se kishin shku njerzit në Berat, po e paskam pas ktej  afër tha,- ktu në Berat.

Qytetarja – Po kush ka hall, kërkon.

Nikoll Doda – E shkreta në Berat. Thashë unë, thashë pasha Zotin, pse unë s’ta bëj ktë punë? Unë e përvetësoj . Ha jam më mirë nga barku, jam më mirë kështu, jam më mirë.

Qytetarja – U shëru?

Nikoll Doda – Po, po re edhe tha do të vij,- tha,- ditën e dielë më ke ktu.

Qytetarja – Po, po erdhi ajo ditën e dielë, s’vij dot unë.

Nikoll Doda – Po ti, pse?

Qytetarja – Po a do vijë ajo përpara?

Nikoll Doda – Vjen ajo fus ktu, tjetër atje!

Qytetarja – Ajo hyn ktu?

Nikoll Doda – Po!

Qytetarja – Unë të hyj andej?

Nikoll Doda –Po!

Qytetarja – Që të mos jemi të dyja më nji dhomë.

Nikoll Doda – Jo të dyja me nji dhomë.

Qytetarja – Hë pra!

Nikoll Doda – Po jo re, si..?!

Qytetarja – Prandaj të thashë!

Nikoll Doda – Kam 4 dhoma unë ktu . Tyja do të bëj kështu si kukull.

Qytetarja – Do Zoti gjej..!

Nikoll Doda – Hë..!

Qytetarja – Do Zoti shkojnë gjërat mirë!

Nikoll Doda –Pasha Zotin!

Qytetarja – Asaj tjetrës i kanë shkuar mirë ? Asaj u shëru?

Nikoll Doda –Jo, jo asaj i kanë shku mirë.

Qytetarja – Është shëruar?

Nikoll Doda – Krejt, krejt, krejt!

Qytetarja – As dhimbje barku as me periodat, ajo është mirë?

Nikoll Doda – Jo jo s’i dhëmb barku më. Ka pas skoroide çi ka atë?

Qytetarja – Tiroidet!

Nikoll Doda – Ata krymbat.

Qytetarja – Ah, ato parazitët.

Nikoll Doda – Parazitët po po.

Pasi organizojnë takimin për ditën e dielë, Nikolla del hapur dhe i thotë zonjës se do ta lerë me barrë që t’i rregullohen periodat.

Qytetarja – Do më marrësh në telefon?

Nikoll Doda – Do të marr në telefon  jo se do të ashtu.., mos zej gruja, a kupton?

Qytetarja – Po!

Nikoll Doda – Më run më run fort. E kupton?

Qytetarja – Të ruan?

Nikoll Doda – Po!

Qytetarja – Ça thua? Të ruan?

Nikoll Doda – Më run. Thotë ça je tu ba. A kupton? Jo, jo për ty jo.

Qytetarja – Po hë, pra!

Nikoll Doda –Do ta derdh brenda!

Qytetarja – Hë!

Nikoll Doda – Do ta derdh brenda!

Qytetarja – Po ashtu ngel me barrë unë.

Nikoll Doda – Thuaj mora bëra nja dy netë te njëri.

Qytetarja – S’të kuptova, si do i them unë?

Nikoll Doda – Mora dy netë njërin se me u feju me të, (nuk kuptohet) sI të duash thoj!

Qytetarja – Me ngel me barrë kam me frikë. Po pse vetëm ashtu rregullohen periodat?

Nikoll Doda – Hë!

Qytetarja – Vetëm ashtu rregullohen?

Nikoll Doda – Si?

Qytetarja – Periodat vetëm, që të…?

Nikoll Doda – Po shkëputen ato pastaj, bohen ma mirë, me atë bohen më mirë, po i ke keq.

Qytetarja – Atë e di unë, që i kam keq, se unë ndiej dhe dhimbje, kur më vijnë ato.

Nikoll Doda – Boll t’i fërkova, boll t’i bëra! Ishallah ik gruja, se është jashtë! Po dhe ktu s’të fus, se të fus të dhoma atje!

Qytetarja – Dhoma tjetër?

Nikoll Doda – Të fus atje brenda në dhomë, të iki ajo!

Qytetarja – A e di të sigurtë ti për sot?

Nikoll Doda – A je e pastër? S’ke noi sëmundje, noi gjë?

Qytetarja – Jo mo, kam gjithë kto vite, s’kam kriju marrëdhënie me njeri, u bë kohë e gjatë.

Nikoll Doda – Dashtë me hy me barrë nji ktu, s’dashte, e di vetë.

Qytetarja – Atëhere, kjo pjesa me barrë, që thua ti, që të ngelem me barrë, kam hall si do them pastaj.

Nikoll Doda – Pastaj ke për të thënë kam mbajt nji burrë dy netë, më tha do të marr edhe …mere!

Qytetarja – Ok!

Qytetarja – Po! Atëhere, pasi të kryejmë marrëdhënie, do më rregullohet mua e gjithë kjo? Pastrohem? Regullohem?

Nikoll Doda – Po pastrohesh, pra.

Qytetarja – E mira është si të të ngel, si the të ngel me barrë, the?

Nikoll Doda – Pasha Zotin të ngelesh me barrë është më mirë!

Qytetarja – Është më mirë!

Nikoll Doda –Po jo me ma lënë mu…

Qytetarja – Po jo…!

Nikoll Doda – Më fik!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dieta e klinikës së famshme “Mejo”: Për dy javë deri në pesë kilogramë më pak

Story i radhës

Përparim Rama: Jemi me fat që Manifesti e ka përzgjedh Prishtinën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish