Tri shenjat e zodiakut që do të kenë ditën më të lumtur të Shën Valentinit

Dita e Shën Valentinit 2022 është më në fund afër, dhe sipas kozmosit, parada e dashurisë është vendosur të sjellë të gjitha atmosferat pasionante dhe sensuale.

Midis hënës, e cila sundon anën tuaj emocionale, duke kaluar Luanin, dhe Venusin, planetin e romancës, duke u rehatuar në Bricjapin ambicioz, mund të ndjeheni të lirë të ndiqni kënaqësinë tuaj gjatë festës romantike.

Pavarësisht nëse keni një mbrëmje romantike të organizuar, është mirë të dini nëse planetët janë në këndin tuaj këtë vit. Mund të ketë disa goditje klasike të Ditës së Shën Valentinit – si presioni nëse duhet të merrni apo jo diçka të ëmbël.

Por ka ende shumë potencial për pasion – në fakt, për shenjat e zodiakut që do të kenë ditën e Shën Valentinit më me fat, energjia nuk do të jetë asgjë më pak se e zjarrtë.

Disa planetë luajnë një rol të madh në marrëdhënie, përkatësisht Mërkuri, Venusi, Marsi dhe Hëna. Kur këta planetë formojnë një aspekt gjatë Ditës së Shën Valentinit, ata dridhen energjitë poshtë në tokë. Shenjat që do të kenë ditën më të mirë të Shën Valentinit janë ato shtëpitë astrologjike të të cilave përfshijnë kënaqësi dhe marrëdhëniet janë të patrazuara, duke i lejuar ata të pranojnë romancën ashtu siç vjen, sipas Astrodim.

A do ta ndjeni shkëndijën sensuale të pasionit? Vazhdoni të lexoni për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat me fat të zodiakut që do të ketë ditën e Shën Valentinit më me fat këtë vit:

Demi

Binjakët

Akrepi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Polonia raporton 56 mijë raste të reja me virusit të mërkurën, 318 vdekje

Story i radhës

PSG po mendon seriozisht për Zidane

Të fundit nga