Trejsi Sejdini sjell foto nga festa e ditëlindjes

Modelja njihet për fizikun e saj.

Dhe, Trejsi Sejdini çdoherë pothuajse ekspozon linjat e saj trupore në veshjet që zgjedh.

Ndërkohë, së fundmi ka postuar fotografi nga festa e ditëlindjes teksa shihet me një fustan ngjyrë rozë.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar fotot derisa ka treguar se ka festuar me veshjen e saj duke mbajtur edhe një copë tortë në duar.

“Nga nata e ditëlindjes sime”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ramadani flet për barazimin e Prishtinës, kështu e arsyeton

Ngjarja e ardhëshme

Kasami një baba i kujdesshëm, ndjek nga afër stërvitjet e të birit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian