Trejsi Sejdini rrit temperaturat në rrjet me foton e fundit

Trejsi Sejdini është një nga emrat më të lakuar të showbizzit shqiptar. 

Modelja arrin të tërheqë vëmendje me pozat e saj joshëse të cilat nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit.

Së fundmi, ajo publikoi në InstaStory një foto ku shfaqet e shtirë në shtrat dhe e sapo zgjuar nga gjumi, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Me një dekolte të hapur, e cila i vë në fokus gjoksin e saj bombastik, Trejsi Sejdini rriti dhe këtë herë temperaturat në rrjet.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Një deri 3 mijë euro për të lejuar ndërtime të paligjshme, gjykata jep vendimin për punonjëst IMT-së

Ngjarja e ardhëshme

Ky mund të jetë kundërshtari i ardhshëm i Poirier

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian