Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës, pozon e veshur vetëm me të…

Modelja ka ndarë së fundmi një imazh të realizuar pak pas mesante, duke i lënë 381,000 ndjekësit e saj “pa frymë”.

E veshur vetëm me të brendshme ngjyrë blu, të cilat ishin dhe transparente, 20-vjeçarja dukej mjaft seksi.

Flokët e gjatë e të drejtë i kishte hedhur pas kurrizi, ndërkohë që kishte make up profesional, i cili i theksonte shumë sidomos sytë me ngjyrë.

Image

Ky postim ka marrë më shumë se 41,000 pëlqime dhe komente pa fund, ku shumica e komplimentonin për fizikun e mrekullueshëm

Kjo edhe sepse në foto lehtësisht mundtë shihet barku i sheshtë e me muskuj.

Pak kohë më parë, bukuroshja u përfol për një lidhje me Don Xhonin, por më pas të dy sqaruan se takimet me njëri-tjetrin ishin bërë vetëm për punë, pasi modelja ishte protagonistja në një ndër këngët e reperit

Image
Ngjarja paraprake

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite rrëzon një dron të rebelëve të Jemenit

Ngjarja e ardhëshme

Biden: Plan i mirë vaksinimi, por nuk është koha për t’u çlodhur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian