Tre shqiptarët në anën e djathtë! Rama, Abazoviq dhe Grubi afër njëri-tjetrit në “Open Balkan”

Para hapjes së samitit të “Open Balkan” në Ohër, zëvendëskryeministri Artan Grubi është vendosur në anën e djathtë të rendit të parë, gjegjësisht në afërsi të kryeministrit të Malit të Zi, Dritan Abazoviq, dhe atij të Shqipërisë, Edi Rama. Ndërkaq në anën e majtë shihet kryeministri Dimitar Kovaçevski, presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe kryesuesi me Këshillin e ministrave të BeH, Zoran Tegeltia. I pyetur nga TV21 nëse kjo është rastësi, Grubi, Abazoviq dhe Rama e kthyen me buzëqeshje.

 

Story i mëparshëm

LSDM: Po rikonceptohet paketa e re e masave anti-krizë

Story i radhës

Edi, Dritani dhe Artani krah njëri tjetrit, mungon vetëm Albini

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish