Tre kryqe dhe kok derri në fushë, kërcënohet skuadra

Policia italiane është duke u marrë më nje kërcënim serioz ndaj skuadrës së njohur italiane, Livorno.

Në stadiumin e skuadrës “Armando Picchi” dikush ka vendosur simbole kërcënuese ndaj Livornos.

Tre kryqë dhe një kokë e prerë e derrit janë vendosur në stadium si alarm kërcënues.

Pakënaqësia e tifozëve ka të bëj me transferimin e aksioneve të skuadrës nga familja Spinelli në një grup partnerësh të cilët kanë bërë lëmsh skuadrën duke mos investuar fare.

Ngjarja paraprake

Zv/ministri i MPB-së Nazim Bushi takim pune me Zv/shefin e Misionit të OSBE-së në Shkup, Golldstajn

Ngjarja e ardhëshme

​Vazhdon rregullimi i shkollës fillore “Metush Krasniqi” në Roganë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian