Trashëgimtari më i vogël i ‘Top Channel’ feston 1-vjetorin, publikohen pamjet nga festa magjike

Ditën e djeshme Roman, djali i dytë i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços feston 1-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë Sara dhe Ledioni kanë organizuar një super festë, pamjet e të cilës na i ka sjellë Lori Hoxha.

Lori ka postuar disa foto nga festa duke na treguar se janë argëtuar shumë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤪my little Romki is one and i had too much fun 🤪

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Festa u zhvillua në një ambient të hapur dhe tema e ditëlindjes ishte ‘ Karnavalet e Romanit’.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Mënyra e vetme sipas Biden për humbjen e zgjedhjeve presidenciale

Ngjarja e ardhëshme

Avokati Jordan Daci tregon 'gurin' e fundit që kanë në dorë naftëtarët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian