Transformimi i tmerrshëm i aktorit të njohur

Aktori i njohur, Mark Wahlberg ka ndarë për ndjekësit e tij fotot e ndryshimit të madh që ka pësuar fiziku i tij për filmin e ri që do të realizojë.

Ylli i Hollywood raporton se po përpiqet të fitojë sa më shumë peshë që të jetë e mundur.

Kjo për rolin e një boksieri që kthehet në prift në filmin “Father Stu”.

“Nga 3 javë më parë, tashmë jam kështu. Dhe kjo falë gatimeve të shefit Lawrence”, shkruan aktori 49 vjeçar në rrjetet sociale përkrah dy fotove krahasuese të tij.

 
Image
Image

 

 

Ngjarja paraprake

Nën përkujdesje të Ali Ahmetit nesër shënohet Dita e Dëshmorëve

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti turk dhe mbreti saudit diskutojnë lidhjet dypalëshe

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian