Transformimet e Ritës për Halloween, cili po iu pëlqen më së shumti

Në pamje të parë nuk dukej fare si Rita.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, për Halloween ishte maskuar si këngëtari Post Malone, duke u dukur identik si ai.

Pos Malone, Rita ishte maskuar edhe si Zomb Bride dhe Ivi Poison, madje, ka pyetur ndjekësit se cili maskim ishte më i miri.

Nga ana tjetër, këngëtarja ftoi ndjekësit t’i tregojnë asaj se si do duken nesër.

E si do duket Rita, presim të shohim.

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

E dhimbshme, vdes në moshën 32-vjeçare prezantuesja e famshme sportive!

Ngjarja e ardhëshme

Ngjela nxjerr prapaskenat "bombë", tregon emrat që do të marrin goditjen e rëndë në zgjedhjet e 25 prillit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian