Trajneri merr këtë vendim për Milot Rashicën

Me fillim nga ora 15:30 do të nis ndeshja Freiburg – Werder Bremen, në kuadër të Bundesligës.

Milot Rashica nuk arriti të ndërroj ambient gjatë afatit kalimtar, ndërsa për këtë takim do të jetë në bankën rezervë.

Sulmuesi nga Kosova është grumbulluar për herë të parë në ekipin e Werder, pas rikuperimit nga lëndimi.

Mbete t të shihet nëse ai është nëse trajneri do t’ia rezervojë disa minuta në minutën e dytë.

Ngjarja paraprake

Pandemia mbyll biznese të shumta çdo ditë

Ngjarja e ardhëshme

​Gështënja dhe prodhimet vendore promovohen në një panair në Deçan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian