Trajneri francez i Besës nuk po shqetësohet për rezultatet

FC Besa vazhdon me humbje, nga java në javë. Pejanët në kuadër të xhiros së katërtë pësuan në udhëtim nga Drita me rezultat 3:1.

Megjithatë, kjo nuk përbën aspak shqetësim për trajnerin francez të kësaj skuadre Jerome Klein, i cili theksoi se projekti i klubit është për të ardhmen dhe se rezultatet momentale nuk kanë shumë rëndësi.

“Ishte një ndeshje e vështirë, pasi që Drita është një skuadër shumë e fortë, ndërkohë që ne kemi një skuadër shumë të re. Ne bëmë më të mirën e mundshme, nga ndeshja në ndeshje po shkojmë duke i bërë gjërat më mirë dhe shpresoj që shumë shpejtë të vijmë te rezultatet pozitive.

“Ne e dimë që do jetë e vështirë për ne, pasi që jemi skuadër shumë e re, por ne jemi duke menduar për të ardhmen dhe rezultatet do të shihen më vonë”, deklaroi Jerome Klein për “Art Sport”.

Ngjarja paraprake

Skandaloze, ministri shqiptar: Valët e muzikës e përçojnë virusin, sa më e lartë të jetë kënga aq më shumë përhapet

Ngjarja e ardhëshme

Carovska: Ky është mësim i madh pse duhet të investohet në arsim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian