Tragjike në portin e Durrësit/ Kamioni tërheq zvarrë një vajzë të re, humbi jetën nga plagët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Portin e Durrësit.

Një 39-vjeçar, me inicialet F. K, nën drejtimin e një kamioni, ka aksidentuar shtetasen A. H., 25 vjeçe.

Kjo e fundit ka humbur jetën pak sekonda më vonë, pasi është tërhequr zvarrë për disa metra.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Ngjarja paraprake

Pamje brenda zyrës, senatori amerikan tregon gjendjen dhe çfarë u vodh nga protestuesit

Ngjarja e ardhëshme

Don Xhoni nis punë për krijimin e ri!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian