Tragjedi në Gajre:Shembja e murit i merr jetën një 64 vjeçari

Sot (31 dhjetor) në orën 10:20, në SPB Tetovë, është raportua se në fshatin Gajre të Tetovës, derisa kryente punime ndërtimore, është shembur një mur mbajtës dhe ka rënë mbi personin G.I. (64) nga ky fshat dhe i ka shkaktua lëndime fatale nga të cilat ka vdekur në vend. Mjekët nga Ambulanca e Tetovës, kanë konfirmuar vdekjen e tij. Prokurori Publik dhe Ekipi nga SPB Tetovë kanë kryer inspektimin kurse me urdhër të Prokurorit trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

Ngjarja paraprake

Vlera e Bitcoin shënon rekord pas rekordi

Ngjarja e ardhëshme

Milani do e nisë vitin 2021 me borxhe

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian