Trafiku Urban ka një njoftim për ata që udhëtojnë me linjën 3

Trafiku Urban i komunës së Prishtinës, ka njoftuar të gjithë qytetarët e lagjes Mat, se për shkak të punimeve në rrugën “Muharrem Fejza” janë të detyruar të bëjnë devijimin nga linja e rregullt për autobusët e Linjës numër 3.

“Deri të martën, dt.13.10.2020, autobusët do të qarkullojnë përgjatë Rr. “B” për të vazhduar në Rr. ”C” deri në piken e fundit tek Rrethi Matit dhe anasjelltas”, njofton Trafiku Urban.

Ngjarja paraprake

Kina bashkohet me nismën për vaksinimin e botës në zhvillim kundër koronavirusit

Ngjarja e ardhëshme

Sërish protesta në Tetovë, kërkohet ulja e çmimit të energjisë elektrike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian