“Tradhtare”, së shpejti vjen nga S4MM

S4MM ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Reperi S4MM do e fillojë vitin me një projekt të ri muzikor, për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje.

Ai ka bërë të ditur se kënga e tij e re titullohet ‘Tradhtare’ dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip, por nuk e zbuloi datën e publikimit të saj.

Reperi nga Tetova projektin e ri e punoi me Don Gimën, kurse pritet ta lansojë shumë shpejt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by S4MM (@samirs4m)

“Tradhtare”, do ta pasojë këngën “Showtime”, të cilën S4MM e solli në fund të dhjetorit në duet me Fajt.

Kujtojmë se vitin e kaluar, S4MM kurorëzoi dashurinë me martesë, me Filis Ismailin. 

Ngjarja paraprake

Shkodra në krizë mbetjesh, landfilli i Bushatit i ul traun si “presion” për tarifën e rritur

Ngjarja e ardhëshme

Prishtina zbulon fanellat me të cilat do të luaj përballë Barcelonës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian