Tovërlani ofron dorëheqje, pritet reagimi kryesisë 

Afrim Tovërlani paralajmëron dorëheqjen nga klubi i futbollit Feronikeli nga Drenasi. Megjithatë, pritet të vendos kryesia, a do të miratojë apo jo dorëheqjen e tij. 

“Do të bisedoj me presidentin. 

Mendoj se është ndeshja e fundit që e kam udhëhequr Feronikelin!”, tha mes të tjera Tovërlani. 

“Nikli” sot pësoi humbje si vendas me rezultat 2:1 nga kampioni i Kosovës, Drita.

Ngjarja paraprake

Turqia përshëndet marrëveshjen e Sudanit me grupet e armatosura

Ngjarja e ardhëshme

Franca dhe Italia goditen nga një stuhi e fuqishme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian