Tovërlani ngacmon aktorin: Nuk kam çfarë të shtoj, të gjitha i tha ‘Teta Gjyli’

Aktori i mirënjohur dhe tifozi i Kosovës, Osman Azemi e ka komentuar eliminimin dhe rezultatet zhgënjyese të Kosovës në vitin e kaluar.

“Neve na ka goditur pandemia, por ngapak edhe mësyshi na ka dëmtuar (qesh)”, ka deklaruar Azemi në “Dueli Festiv”.

“Ne tifozët e Kosovës jetojmë me futbollin, dhe nuk jemi aspak nacionalistë. Nuk ua vërshëllejmë himnin shteteve tjera.”, tregoi ai.

Më pas, lidhur me vitin 2020 foli edhe trajneri Afrim Tovërlani, i cili fillimisht “ngacmoi” Azemin.

“Nuk kam çfarë të shtoj. Të gjitha i tha ‘Teta Gjyli”, deklaroi Tovërlani.

Ngjarja paraprake

Barcelona fiton me rezultat minimal

Ngjarja e ardhëshme

Abazoviq: Gjukanoviq duhet të bashkëjetojë me qeverinë e re, ose do të kemi president të ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian