Tottenhami dëshiron të ‘blindojë’ Kanen

Tottenham Hotspuri raportohet se është duke tentuar të bind Harry Kanen që të vazhdojë kontratën e tij edhe për disa vite.

Sulmuesi anglez është njëri ndër më të mirët në botën e futbollit, andaj Spurs duan që ai të rinovojë marrëveshjen.

Sipas asaj që raporton The Indepedent, Kane ka vënë kushte për Tottenhamin që të vazhdohet kontrata e re.

Është bërë e ditur se Kane kërkon rritje page me kontratën e re dhe të ketë qëllime serioze për të fituar trofe.

Kontrata aktuale e anglezit me Tottenhamin skadon në vitin 2024, derisa vlerësohet në shumën e 120 milionë eurove. 

Ngjarja paraprake

Meshkujt kanë nevojë për ide, femrat për pushtet

Ngjarja e ardhëshme

Trump akuzon se numri i rasteve dhe i vdekjeve nga “Virusi i Kinës” janë dukshëm të ekzagjeruara në SHBA

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian