Tottenham merr vendim mbi Gareth Balen!

Tottenham merr vendim mbi Gareth Balen!

Gareth Bale mund të qëndrojë te Tottenham edhe sezonin e ardhshëm.

Në fakt, siç raportohet nga Daily Express, Spurs mund të blejnë uellsianin plotësisht nga Real Madrid në verë.

Nuk dihet nëse palët do të ulen të negociojnë mbi një zbritje ccmimi të mundshëm, por fakti është se uellsiani e ka marrë veten dhe golat e shënuar në ndeshjen e fundit e konfirmojnë.

Pronarët e Tottenham janë të bindur se Bale mund të kthehet lojtari i mëparshëm që ishte shumë ndikues në lojë dhe rezultat, edhe pse vetëm muajin e fundit ka bërë përparime në aspektin fizik, kjo pasi në Madrid ndeshjet e tij kanë qenë me pikatore në 1 vit.

Ngjarja paraprake

KEDS me punime në rrjet – qytete e fshatra paralajmërohen për ndërprerje të rrymës

Ngjarja e ardhëshme

Meshkujt s’i duan femrat që “shesin” mend

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian