Tottenham Hotspur shkarkon Jose Mourinhon

Jose Mourinho nuk do të jetë më menaxher i Tottenham Hotspur.

Lajmin për shkarkimin e Jose Mourinhos nga Tottenham Hotspur e ka bërë të ditur “Telegraph.co.uk”.

Mourinho u bë pjesë e Tottenhamit në vitin 2019, duke zëvendësuar Maurizio Pocchetinon i cili u shkarkua nga klubi atë sezon.

Tottenham qëndron në vendin e shtatë me 50 pikë total në Premierligë, ndërsa ndeshjen e fundit barazoi me Evertonin.

Ngjarja paraprake

U gjetën të vdekur dhe pa rroba, 2 të rinjtë e “aksidentuar” në Spanjë do varrosen në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Ajsbergu që ishte për një kohë më i madhi në botë nuk është më

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian