Topless dhe të pasmet në plan të parë, Vildane Zeneli ‘tërbon’ fansat me këto foto

Vildane Zeneli, është një prej modeleve që tërheq gjithmonë vëmendjen me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja shqiptare, ka publikuar në “Instastory” , një foto nga pishina, ku pozoi topless dhe vendosi të pasmet e saj bombasatike në plan të parë.

Vildanja dukej mjaft seksi dhe nuk la vend për imagjinatën duke nxjerrë në pah asetet e saj.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Ligji për Arsimin e Lartë – pa shpresë edhe në këtë legjislaturë

Ngjarja e ardhëshme

Dasho Aliko denoncon punësimet për fushatë të PS në Gjirokastër, vetëm te Tatimet 15 të punësuar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian