Topalli nuk ishte fare i ftuar

Jetmir Topalli edhe në këtë fundjavë nuk është përzgjedhur fare në listën e futbollistëve të gatshëm për Yeni Malatyaspor, shkruan Insporti.

Ndeshjen e fundit, Malatyaspori fitoi 2:1 ndaj Gençlerbirligit gjatë ditës së sotme.

Topalli nuk ishte i ftuar në 18-shen e skuadrës për këtë ndeshjes.

Reprezentuesi i Kosovës është paraqitur në vetëm dy ndeshje në Superligën turke këtë edicion, duke luajtur në total 21 minuta.

Ngjarja paraprake

Turqia raporton 2.017 raste të reja dhe 1.297 të shëruar nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Vonesat e punimeve në autostradën Prishtinë – Dheu i Bardhë, për shkak të shpronësimit dhe buxhetit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian