Top24: Metin Izeti sulmon fizikisht mjekun e njohur në Tetovë

Dje në Tetovë ka ndodhur një akt më se i shëmtuar ku është sulmuar para shtëpisë së tij një ndër mjekët më të njohur ndër shqiptarët e Maqedonisë e veçanërisht Tetovarët, urologu Dr. Skender Saidi.

Burime për TPO24 thonë se ky rast është paraqitur në polici, madje ka edhe raport mjekësor për dëmtimet të cilat i ka marrë mjeku Saidi shkruan TOP24.

Policia e Tetovës e ka konfirmuar ratstin se është paraqitur në polici si dhunë në familje, duke çasur parasyshë se dr.Skeder Saidi është dhëndri i hoxhës Metin Izeti.

“Më datë 31.07.2021 në orën 14.05 personi S.S. (54) nga Tetova ka raportuar sulm fizik të kryer ndaj tij nga vllau i gruas së tij (kunati i tij) M.I. i cili së bashku me djalin e tij M.I. e kanë grushtua para ambulancës së tij në Tetovë.
Merren të gjitha masat për dokumentimin dhe zbardhjen e rastit.” thuhet nga MPB-ja.Top24.mk

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Demiral drejt Atalantas, Romero pranë Tottenham

Ngjarja e ardhëshme

Cilat janë tri veset që duhet të hiqni dorë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian