Tom Brady dhe Irina Shayk qëndruan për dy ditë bashkë në një hotel në Londër

Tom Brady dhe e dashura e tij, Irina Shayk janë fotografuar në të njëjtin hotel në Londër teksa dyshja shijojnë një takim romantik 48-orësh mes marrëdhënies së re të nxehtë.

Ikona e NFL, Brady, 46, dhe supermodelja Shayk, 37 vjeç, kaluan të dielën dhe të hënën së bashku ‘të mbyllur’ brenda hotelit me pesë yje The Twenty Two në Mayfair të Londrës.

Brady kishte mbërritur në hotel në orët e hershme të mëngjesit të së dielës, duke u kontrolluar në orën 2 të mëngjesit pasi udhëtonte nga Birmingham në Londër të shtunën mbrëma.

Brady u nda nga supermodelja Gisele Bundchen vitin e kaluar ndërsa Shayk pati një romancë të gjatë me Bradley Cooper nga 2015-2022.

Story i mëparshëm

Hill: Qëndrimi amerikan mbetet i pandryshuar rreth situatës në veri të Kosovës, dialogu po vazhdon

Story i radhës

KFOR shton praninë e trupave në Kosovë, zbulohet arsyeja

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me