Tolisso rikthehet te Lyon!

Tolisso rikthehet te Lyon!    

Lyon ka zyrtarizuar rikthimin e Tolisso të cilin e transferoi nga Bayern Munich.

Mesfushori ka nënshkruar një kontratë për 5 sezone me ekipi francez.

Ky është rikthimi i dytë për klubin francez, pasi transferoi sulmuesin e Arsenalit, Alexandre Lacazette.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

zv/Ministri i Brendshëm Bushi: Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi, përkrahës i fuqive progresive

Story i radhës

Alibeaj depoziton projektligjin: Burgu i Spaçit dhe kampi i Tepelenës të shndërrohen në Muze Kombëtare

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish