TKZ “kërcënojnë tre luanët” para së dielës

Shqipëria arriti që të fitonte në shifrat 0-1 ndaj Andorrës duke shkuar në vendin e dytë të grupit pas Anglisë.

“Tre luanët” shkatërruan San Marinon dhe kanë golavarazh më të mirë, por fatkeqësisht renditja nuk do të mbyllet këtu dhe jemi vetëm në fillim.

Nga krahu tjetër besnikët e përjetshëm të Kombëtares, “TKZ”, nuk kënaqen me pak.

Një “kërcënim” ka ardhur për Anglinë përpara ndeshjes në “Air Albania” duke i thënë se do të jenë dhe vetëm për pak ditë në vendin e parë.

Ngjarja paraprake

Dybala refuzon të largohet nga Juventusi

Ngjarja e ardhëshme

Pakistani testoi raketë balistike tokë-tokë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian