Tirona Fanatics bën 15 vite që është në krye të detyrës

Tirona Fanatics bën 15 vite që është në krye të detyrës, për të mbështetur ekipin e tyre të zemrës në çdo ndeshje dhe transfertë.

Padyshim që edhe nga vetë klubi i Tiranës ka një mirënjohje për tifozët që sakrifikojnë gjithçka për të mos lënë vetëm skuadrën.

“Këngë që nuk mbarrojnë kurrë dhe shokë të humbur rrugës”, është shkrimi i tifozëve bardheblu, teksa kthehen pas në kohë për të kujtuar se si nisi rrugëtimi i tyre.

Gjithashtu ky grupim shprehet se kanë ndryshuar edhe nivelin e kulturës së ultrasit në kampionatin shqiptar.

Ngjarja paraprake

Po vjen stuhia Filomena/ Moti i keq do godasë edhe Ballkanin

Ngjarja e ardhëshme

Britania miraton përdorimin e gjerë të vaksinës së zhvilluar nga Moderna

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian