Tiranë, përfshihet nga flakët një lokal

Një lokal është përfshirë nga flakët në rrugën “Myslym Shyri, rreth orës 23:25.

Mësohet se si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Kështu duket qendra e Gjilanit gjatë orës policore

Ngjarja e ardhëshme

Suedia me numrin më të ulët të vdekjeve nga Covid-19 se sa vendet me masa të rrepta

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian