Tiranë: I shpërthen bombola e gazit në banesë

Sot në mëngjes rreth orës 08:50, në rrugën “Idriz Dollaku”, dyshohet se ka shpërthyer një bombul gazi, në oborrin e baneses private të shtetasit N.H..

Policia informon se ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Moti sot me diell dhe temperatura deri në 28 gradë Celsius

Ngjarja e ardhëshme

Në Dhjetor zgjedhje të parakohshme në dy komuna të Maqedonisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian