Tiranë/ Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me murin, plagoset fëmija 2 vjeç

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme 30 mars në Bathore, Tiranë.

Sipas policisë,  shtetasi Z. D., duke drejtuar mjetin e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit, duke dalë nga rruga, dhe është përplasur me murin rrethues të një banese.

Si pasojë është dëmtuar një i mitur 2-vjeçar (pasagjer), i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pse QKUK-ja mbeti pa jod e penj kirurgjikë për tri javë?

Story i radhës

Biden planifikon 500 milionë dollarë për Ukrainën

Të fundit nga